Ti z nás, které nezasáhla vlna chřipkové epidemie, se vydali na sobotní výlet do města Příbrami, který jsme spojili s návštěvou místního aquaparku. Po přestoupení ve Zdicích jsme v 9.30 vystoupili na nádraží v Příbrami a vydali se na cestu k bazénu.

          Naše první kroky vedly do šaten, následně pak do sprch a ihned poté do centra dění. Většina z nás zamířila ihned na dva místní tobogány. Jízda na nich byla super dobrodružstvím. Jiní vyrazili protáhnout své tělo do velkého bazénu určeného jen pro plavání, plavci - začátečníci pak vyzkoušeli skluzavku a vodopád v malém bazénku. Všichni jsme se postupně rovněž vystřídali v masážních vířivkách.

          Po tříhodinovém pobytu v aquaparku jsem se vydali na procházku po městě. Počasí nám přáslo, sluníčko krásně svítilo a hřálo, a tak jsme se vydali na příbramské náměstí a do okolních uliček. Čas nám zbyl i na návštěvu cukrárny, kde jsme si pochutnali na nejrůznějších dobrotách. Na zpáteční cestě vlakem přišli všem k chuti svačinky, které pro ně nachystali rodiče.

Akce byla realizovana s podporou MŠMT