Týden po návštěvě vodního ráje v Liberci jsme se vydali na další autobusový výlet, tentokrát do lázeňského města Karlovy Vary. Počasí nám opravdu nepřálo, od rána pršelo, byla zima a mlha. Přesto se výletu zúčastnilo na 30 účastníků ze třech pionýrských skupin. Autobus nás vysadil na karlovarské kolonádě. První dvě hodinky pobytu v lázních patřilo prohlídce města, ochutnávání známých karlovarských léčivých pramenů a drobným nákupům suvenýrů pro rodiče.

          O dvě hodinky později jsme se všichni sešli před vchodem do lázeňského bazénu Thermal, který byl hlavním cílem našeho výletu. V otevřeném venkovním bazénu, kde teplota vody dosahovala 30oC, jsme se všichni dosyta vydováděli.

Po dvouhodinovém pobytu v bazénu všem vytrávilo, a tak přišly vhod svačinky od rodičů. A svačinku jsme zakončili návštěvou cukrárny, kde jsme si pochutnali na zmrzlinovém poháru. V odpoledních hodinách jsme se vydali na zpáteční cestu. Přes nepříznivé počasí, které celý den panovalo, se výlet vydařil, a my jsme měli doma co vyprávět.

Akce byla realizovana s podporou MŠMT