Od února, kdy své brány otevřela Matějská pouť v Praze, jsme čekali, zda-li se počasí alespoň trošku vylepší a my budeme moci absolvovat jízdy na atrakcích bez obavy, že přimrzneme k sedátkům. A jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. V sobotu 8. dubna jsme se vydali na dvouhodinovou jízdu vlakem, která končila na pražském Výstavišti.

          Bylo těžké vybrat si mezi všemi těmi lákadly, co vyzkoušíme. Záměrně jsme vynechali tzv. holandské atrakce, hlavním důvodem byla cenová nedostupnost, ale i zdravý rozum velel neriskovat žaludeční nevolnost. Vždyť podívejte se sami, z těchto atrakcí jde hlava kolem.

          A tak ke slovu přišly atrakce staré známé jako např. autodromy, řetízkový kolotoč, horská dráha, jízda na koních či obrovské ruské kolo, z kterého byl nádherný nejen na celou Matějskou pouť, ale i na celou Prahu.

          Na závěr bylo potřeba také rodičům pořídit několik pouťových perníkových srdcí a sladkostí a pak jsme se již společně vydali do našeho oblíbeného kina v paláci Flóra, kde jsme navštívili film Doba ledová 2 a Rafťáci. Ve zbývajícím volném čase jsme "okupovali" dětmi oblíbený Mc´Donald .

Akce byla realizovana s podporou MŠMT