Vyvrcholením naší celoroční činnosti je každoročně čtrnáctidenní letní tábor, kterého se členové naší skupiny (a nejen oni) účastní již dlouhá léta. Po dlouhou dobu byl naší "domovskou" základnou tábor na Kamensku u Blovic, kam jsme jezdili nejprve společně s PS Starý Plzenec a později i samostatně. V posledních letech jsme tábor uspořádali rovněž v Boněticích u Tachova a Letinech u Blovic. Posledních více než 10 let probíhají naše letní tábory na táborové základně Lomíček v Hradci u Stoda.
      Stává se dobrým pravidlem, že neorganizované děti, které se zúčastní našeho tábora, pak projevují zájem o další naše akce a stávají se členy Pionýra.
      Každý rok je pro malé účastníky nejen z řad členů skupiny připraveno 14 dní plných her, soutěží a dobrodružství. Všichni táboroví pracovníci se snaží pro své svěřence připravit celotáborovou hru, která je zavede do různých dob naší i světové historie, ale i současnosti a umožnit jim prožít tak pár dní, na které budou ještě dlouho vzpomínat..O tom, jak se jim to daří se můžete přesvědčit na našich stránkách v sekci Tábory.