Ve dnech 14.-16. září 2007 se na táborové základně Lomíček v Hradci u Stoda konalo Podzimní setkání. Jako každý rok jsme se sešli s našimi kamarády z Hradce, abychom společně prožili víkend plný her a zábavy. Tentokrát se nás na setkání sjelo celkem 50.

          Páteční večer patřil hře "Jsi chytřejší než školák", kterou jsme uspořádali podle známé televizní soutěže. Tato hra všechny velmi pobavila a prověřila naše školní znalosti.

          V sobotu ráno jsme se rozdělili na tři družstva: žluté, červené a zelené. Tyto týmy se následně spolu utkaly ve hře zvané "Bomby", kdy se každý tým rozdělený na teroristy, policisty a pyrotechnika snažil v nepřátelském území odpálit co nejvíce bomb. S velkým náskokem vyhrálo družstvo červených. Hra měla mezi všemi velký úspěch a určitě ji zařadíme do svého táborového programu. Odpoledne nás pak čekala cesta pohádkovým lesem, kde na nás čekaly postavičky z českých pohádek a večerníčků. Večer pro nás pak byla připravena tradiční diskotéka, kde to všichni pořádně rozjeli.

          V neděli jsme před závěrečným úklidem stihli ještě mini turnaj ve vybíjené na táborovém hřišti. Po obědě pak všichni účastníci setkání obdrželi drobné sladké odměny, následovalo společné focení a pak se všichni vypravili na cestu domů. Všichni se těšíme na další podobné akce.

Akce byla realizovana s podporou MŠMT