První poprázdninovou akcí se opět stala tradiční víkendovka, která se konala ve dnech 10.-12. září v Hradci u Stoda na táborové základně. Jako každý rok jsme se zde sešli společně s našimi kamarády z hradecké skupiny. Na víkendovku dorazilo na 60 účastníků. Počasí nám tentokrát přálo, tudíž jsme se celý víkend mohli věnovat hrám a soutěžím. V pátek odpoledne jsme dorazili do Lomíčku a hned po příjezdu jsme se šli ubytovat do chatek. Po večeři jsme se rozdělili do družstev a hráli v jídelně různé hry, které jsme si pro děti připravili, např. provlékání lžičky s provázkem pod tričkem, stavění věže z kostek po slepu či pantomimu.

          Druhý den dopoledne jsme se opět programu ujali my a hráli jsme v nedalekém lomu hru Lodě. Jelikož byla hra náročná, museli jsme ji v jedenáct hodin ukončit a jít do tábora. Ale aby se děti nenudily a využili jsme čas do oběda, hrálo se na hřišti ringo po oddílech.

          Odpoledne byl po obědě menší odpočinek, který někteří z nás nedobrovolně vyplnili pomocí se škrábáním brambor. Po krátkém oddechu začali program řídit hradečtí. Vymysleli procházku do lesa na Třetí palouk, kde se hrála hra s morseovkou. Jelikož bylo krásné počasí, stala se procházka do lesa velice dobrým nápadem, všichni jsme si vychutnali babí léto.Po hře jsme si opekli v trampské osadě vuřty a vydali jsme se zpět do tábora. Po příchodu byla výborná večeře a potom následovala vytoužená diskotéka a karaoke.

          V neděli se nejprve uklízelo a připravovaly se chatky k "zazimování" a poté se hrála hra Gangy opět v lomu. Po obědě jsme celé setkání zakončili slavnostním nástupem s vyhlášením vítězů. Odpoledne se pak všichni účastníci rozjeli domů. Podzimní setkání se opravdu vydařilo.

Akce byla realizovana s podporou MŠMT