S podzimními prázdninami je tu opět pravidelný pětidenní pobyt na horské chatě Šumava v Hojsově Stráži. Na prodloužený víkend se vydáváme za krásného podzimního počasí, Šumava nás vítá sluníčkem a modrou oblohou. Cesta z nádraží některé z účastníků značně vyčerpala, ale krátký pobyt na chatě a všichni jsou opět v plné síle.

          Jako každý rok je pobyt na horách věnován především pěší turistice po okolí. Každý den se vydáváme alespoň na jednu procházku a prozkoumáváme další zákoutí šumavské přírody. Někteří z účastníků mají výlety zpestřené cvičením "za odměnu".

          Další dny našeho pobytu se ochladilo, ani to nám však nezabránilo pokračovat ve výletech. Někteří z nás došli dokonce až na několik kilometrů vzdálený Můstek.

          Chvíle odpočinku na chatě jsme si krátili hraním společenských her či sledováním televize, ke slovu se samozřejmě dostal i internet. A stejně tak jako v předchozích letech díky velké pohodě, která panovala, pět dnů uteklo jako voda a než jsme se nadáli bylo na čase sbalit a vrátit se zpátky k rodičům. Tak zase za rok !!!

Akce byla realizovana s podporou MŠMT